• Производство: Украина, г. Хмельницкий (доставка по Киеву и Украине)
  • info@oksamyt.in.ua
ПН-НД: 10:00 до 19:00

У КОШИКУ ПОРОЖНЬО

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Статті

Як вибрати постільну білизну для дитини?

15.01.2020

0   1105

Малюк такий чудовий!Здається, що вибрати постільний комплект в ліжечко крихітки - легку справу. Проте це абсолютно не так. Хороший сон в затишному ліжечку - запорука фізичного і емоційного здоров'я Вашого малюка. Купівля постільної білизни дуже відповідальний момент. Батьки намагаються придбати своїм діткам все найкраще і безпечніше. Вивчають різні пропозиції, радяться з експертами. І приходять..

Як вибрати зимову ковдру?

04.01.2020

0   889

Чи знаєте ви, що ковдру варто міняти кожні 5 років? Про вибір зимової ковдру краще подумати заздалегідь. На що потрібно звернути увагу в першу чергу? Визначитеся з матеріалом наповнювача для зимової ковдри. Можна вибирати шерсть, пух або штучний наповнювач. Зверніть увагу на тканину - вона повинна добре пропускати повітря, бути практичною, залишатися м'якою на дотик, а ще бути міцною, н..

Коли і ким було придумано першу постільну білизну?

26.12.2019

0   1335

Якщо вірити історичним фактам, що до XVIII століття постільна білизна була тільки у знатних і заможних людей. До речі, як воно виглядало, практично невідомо. Саме поняття «постільна білизна» існувало у древніх римлян, у яких під цим словосполученням ховалася льняна тканина з романтичними візерунками. Основне її призначення було накривати подружнє ложе. Саме ця традиція обіцяла родині міцні узи ..

Розміри постільної білизни

26.12.2019

0   1669

Постільна білизна грає не малу роль: в нім ми проводимо 1/3 частина свого життя, тому дуже ретельно підійти до вибору комплекту, адже дуже важливо вибрати не лише тип тканини і забарвлення, але і правильно підібрати розміри постільної білизни. Основним критерієм вибору, безумовно, являються розміри ліжка, і розміри постільного приладдя : подушок, ковдри і матраца. Перш ніж вибирати постільну білиз..

Як часто потрібно змінювати постільну білизну ?

24.12.2019

0   1254

Було проведено дослідження, з яких було отримано такі результати: 40% людства змінюють постільну білизну кожен тиждень * 36% - двічі на тиждень 17% - 1 раз на місяць змінюють постіль Решта - змінюють постіль «по настрою».   Пам‘ятайте, що брудна постіль може стати причиною захворювань! Щоб уникнути цього потрібно дотримуватись певних правил: Постільну білизну потріб..

Як підготувати постільна білизна до прання?

23.12.2019

0   665

Як підготувати білизну до прання? Спочатку необхідно посортовати постільну білизну, відокремити її від інших елементів гардеробу. Не слід прати її разом з одягом або іншими речами. Важливо прати при температурі, яка є відповідною до типу тканини. Чи варто прати постільну білизну "на виворіт"? Так. Щоб уникнути пошкоджень білизни від барабана, а також зберегти соковиті кольори. Па..

Як вибрати колір постільної білизни, згідно кольоротерапії?

26.11.2019

0   691

Цветотерапия делит оттенки на успокаивающие и такие, которые дарят энергию, возбуждают. Эта наука подскажет какого цвета выбрать постельное белье под ваш характер и темперамент. Интересно, что в пределах одного цвета, исходя из гаммы оттенка, эффект на психику человека может быть разный. Фиолетовый - раздражает, даже провоцирует на негатив. Сиреневый - расслабляет и успокаивает. Зеленая бе..

Як вибрати постільну білизну, щоб поліпшити якість Вашого сну?

26.11.2019

2   746

Согласно физиологии человека, для нашего организма является жизненно важным качественный, длительный сон. В это время отдыхают все органы, а парасимпатическая нервная система в течении сна проводит устранения неполадок в организме, возникших в ходе дня. Помешать глубокого сна может много факторов, важным из которых считается плохое постельное белье. Для выбора постельного белья, наиболее подходящ..