• Производство: Украина, г. Хмельницкий (доставка по Киеву и Украине)
  • info@oksamyt.in.ua
ПН-СБ: 10:00 до 19:00
НД: працюємо в онлайн режимі

У кошику порожньо!

Про нас

ПРО "ОКСАМИТ"

З 2004 року ми займаємося виробництвом і реалізацією домашнього текстилю. Фактично, за 14 років існування компанії, нам вдалося налагодити випуск високоякісного текстилю для дому, розробивши власні лінії постільної білизни, подушок, ковдр, покривал і наматрасников.

Продукція компанії широко користується попитом у всіх регіонах України за рахунок того, що весь цей час ми неизменимо дотримуємося правила: максимальне задоволення споживачів в якісній текстильної продукції.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА ТЕКСТИЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ В НАШІЙ КОМПАНІЇ

Розробляючи текстиль, відбираємо виключно сертифіковані матеріали. В процесі виробництва дотримуємося високих стандартів виготовлення, використовуючи швейні машини спеціального призначення. Сам же процес пошиття постільної білизни здійснюється сорочкові / білизняним швом, таким чином, нам вдається досягти ідеально міцних і рівних швів.

Розуміючи, що ринок текстильних матеріалів не стоїть на місці, а споживачі хочуть облаштовувати своє житло актуальними новинками, ми створюємо текстильну продукцію з сучасним дизайном, яка підходить для різних інтер'єрних напрямків.

Вибираючи текстиль від Оксамит, Ви гарантовано отримуєте:

Якісний продукт, створений з натурального гіпоалергенного матеріалу;
Текстиль, що володіє оптимальною щільністю - (145г / м), за рахунок чого, він м'який на дотик, але при цьому не втрачає привабливість при численних праннях;
Задоволення покупкою. Наші основні покупці - жінки, господині будинків, яким важливо створити дійсно комфортні умови для своєї сім'ї. Ми цінуємо цю довіру, тому пропонуємо асортимент виключно якісного і красивого текстилю, покупка якого дарує задоволення.

ВАЖЛИВІ ФАКТИ ПРО НАС І СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ

Співпрацюючи, як з оптовими, так і з роздрібними покупцями, ми створили комфортні умови замовлення товарів, отримання і способів оплати. У нас Ви гарантовано можете повернути товар, якщо з якоїсь причини залишитеся ним не задоволені. Попередньо при замовленнях можна отримати безкоштовну, але компетентну консультацію щодо вибору.

Дотримуємося швидкі терміни оформлення замовлень. Надаємо зручні способи отримання і оплати замовлень. Якщо Ви робите замовлення у нас хоча б один раз, далі ми запам'ятовуємо всі Ваші побажання і неодмінно їх реалізуємо при всіх наступних.

Насправді, ми пишаємося всіма нашими перевагами, але виділимо ці:

Наявність власної виробничої бази;

  • Використання сучасного швейного обладнання;
  •  
  • Величезний асортимент постільної білизни, розрахований на людей з різним рівнем доходу;
  •  
  • Гнучкі умови співпраці з оптовими покупцями;
  •  
  • Можливість швидко адаптуватися до умов ринку.

Oksamyt - магазин текстилю безпосередньо від фабрики, інтернет-простір, де Ви зможете вигідно придбати якісний текстиль для дому!